Martyna Stysiak VIIC

Szkoła Podstawowa nr 50
we Wrocławiu

bip

 

Igrzysk The World Games 2017

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH

 

W dniu 21.10.2016r. ruszyła po raz piąty Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli.

Reprezentacja Naszej Szkoły po pierwszym etapie zajmuje II miejsce.

 

Skład Reprezentacji Szkoły

Pajek Krzysztof (klasa I)

Janiczek Zuzanna (klasa II)

Adamska Hanna (klasa II)

Andrzejewski Michał (klasa III)

Bartosz Chrzanowski (klasa IV)

Koziński Kacper (klasa V)

Stolarczyk Artur (klasa IV)

Mikołaj Łakomy (klasa IV)

Grządziel Zofia (klasa III)

Stolarczyk Agnieszka (klasa III)

 

Miejsce medalowe zajęli:

Najdecka Amanda (klasa II) - I miejsce

Najdecka Laura (klasa II)    - II miejsce

Doskocz Karol (klasa III)     - I miejsce

Bednarek Karol (klasa IV)   - II miejsce

Frąc Piotr (klasa V)            - III miejsce

 

Serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie: 

Kamila Chałupa

Aleksandra Tracz

 

 

FINAŁ MIASTA WROCŁAWIA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

 

Dnia 21 września reprezentacja dziewcząt oraz chłopców rywalizowała w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na kąpielisku Morskie Oko. Każda drużyna liczyła 10 zawodników.

Pierwsze pobiegły dziewczyny i zajęły bardzo wysokie IV miejsce, tuz po nich rywalizowali chłopcy i udało im się zdobyć miejsce na podium za III miejsce.

Tym samym obie Nasze drużyny zakwalifikowały się do Finału Dolnośląskiego, który odbędzie się 06.10.2016r w Olszynie Lubańskiej. Ogromnie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia.

 

Skład reprezentacji dziewcząt: 

Julia Bala 

Julia Śmiałek 

Aleksandra Kamińska 

Zuzanna Mazurek 

Aleksandra Rogóż 

Sonia Sobolewska 

Nina Witecka 

Amelia Krzywda 

Maja Malczewska 

Malwina Malczewska

 

 

 

Skład reprezentacji chłopców:

Orman Tomasz 

Chołas Jakub 

Cieszyński Cyprian

Bala Tymoteusz 

Zacharowski Paweł 

Radon Konrad 

Kryźiński Sebastian 

Eckard Jakub 

Dyrda Piotr 

Andrzejewski Paweł 

Szulc Mikołaj  

 

 

Opiekunowie 

Kamila Chałupa 

Arek Pawlak

JUDO

Dnia 22.03.2016r. W Szkole Podstawowej nr 50 odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe KYU.
Po ciężkich i długich przygotowaniach nasi młodzi judocy,  pokazali przed komisją w składzie: Jacek KAMIŃSKI i Mariusz JANICKI, swoje umiejętności.

Czytaj więcej...

WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH 

 29.01.2016 odbył się Finał IV Ligii Szkół Podstawowych i Przedszkoli.

Reprezentacja Naszej Szkoły po raz pierwszy zajęła I miejsce.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację indywidualną:

Czytaj więcej...