Martyna Stysiak VIIC

Szkoła Podstawowa nr 50
we Wrocławiu

bip

 

Igrzysk The World Games 2017

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- MINI KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

 

25.11 oraz 29.11.2016r. Reprezentacja dziewcząt Naszej Szkoły w mini koszykówce wzięła udział w Mistrzostwach Strefy Wschód we Wrocławiu.

Skład Drużyny:

Grudzień Julia, Hawryłkiewicz Alicja, Kircuń Aleksandra, Niełacna Małgorzata, Rogóż Aleksandra, Sobolewska Paulina, Szwarc Zuzanna, Śmiałek Julia, Wieliczko Wiktoria, Włodarczyk Barbara, Żaczek Iwona, Nina Witecka, Amelia Krzywda, Wiktoria Solarz, Herman Hanna.

 

Opiekun:

Kamila Chałupa

II ETAP LIGII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH!

 

Dnia 18.11.2016 roku rozegrany został II etap Ligii Szachowej. 

Po drugiej rundzie Reprezentacja Naszej Szkoły zajęła II miejsce, w składzie:

 

Pajek Krzysztof, Janiczek Zuzanna, Adamska Hanna, Najdecka Amanda, Najdecka Sandra, Najdecka Laura, Doskocz Karol, Andrzejewski Michał, Bednarek Karol, Chrzanowski Bartosz, Koziński Kacper, Stolarczyk Artur, Frąc Piotr, Łakomy Mikołaj, Grządziel Zofia, Stolarczyk Agnieszka, Jakubowski Adam, Zys Sebastian, Schmidt Katarzyna, Pastuszka Aleksandra.

 

Miejsce medalowe zajęli:

Najdecka Amanda II miejsce

Najdecka Sandra I miejsce

Najdecka Laura I miejsce

Doskocz Karol II miejsce

Bednarek Karol II miejsce

Stolarczyk Artur III miejsce

Jakubowski Adam III miejsce

Pastuszka Aleksandra I miejsce

 

Ogromne gratulacje!

 

Opiekunowie:

Kamila Chałupa

Tomasz Pajor

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- SZACHY DRUŻYNOWE

Po raz pierwszy w historii Naszej Szkoły Reprezentacja szachowa zajęła II miejsce w Finale Miasta Wrocławia

w zawodach szachowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zawody odbyły się 09.11.2016r. w Hali Stulecia.

 

Skład drużyny:

Doskocz Karolina - Pierwsza Szachownica

Krzyżosiak Anna- Druga Szachownica

Krzyżosiak Marta- Czwarta Szachownica

Pastuszka Aleksandra- Trzecia Szachownica

 

Ogromne gratulacje!

Opiekun: Kamila Chałupa

FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

W dniu 12.10.2016r. Reprezentacja Dziewcząt w Finale Dolnośląskim w Sztafetowych Biegach Przełajowych

w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęła 16 miejsce w Olszynie.

 

Dziewczęta w składzie:

Julia Bala

Julia Śmiałek

Aleksandra Kamińska

Zuzanna Mazurek

Aleksandra Rogóż

Włodarczyk Barbara

Nina Witecka

Amelia Krzywda

Maja Malczewska

Malwina Malczewska

 

Opiekun:

Kamila Chałupa