Dominika Kubów kl. IV G

Szkoła Podstawowa nr 50
we Wrocławiu

bip

 

Igrzysk The World Games 2017

instaling logo male

Pn Wt Śr Cz Pt So N
17
20
26
27
28

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH 

 29.01.2016 odbył się Finał IV Ligii Szkół Podstawowych i Przedszkoli.

Reprezentacja Naszej Szkoły po raz pierwszy zajęła I miejsce.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację indywidualną:

Czytaj więcej...

 

MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W SZACHACH

W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

W dniu 15.02.2016 odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w szachach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rozgrywek w tym roku przystąpiło 29 Szkół Podstawowych z Wrocławia. 

Reprezentacja Naszej Szkoły była najmłodsza, co nie przeszkodziło w zajęciu III miejsca. 

Czytaj więcej...

 

                    MISTRZOSTWA STREFY WSCHÓD WROCŁAW W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

 

W dniu 09.12.2015r. Reprezentacja Chłopców Naszej Szkoły wzięła udział

w Mistrzostwach Strefy Wschód Wrocław w minikoszykówe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Chłopcy rozegrali 3 spotkania ze szkołami: SP 10, SP 44 i SP 36.

Pierwsze dwa mecze zakończyły się zwycięstwem, w ostatnim niestety chłopcy ponieśli porażkę,

ale to i tak pozwoliło na zakwalifikowanie się do dalszego etapu, który odbędzie się 15.12.2015r.

Czytaj więcej...

WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH

 

6 listopada 2015 r. rozegrana została II runda IV Ligii Szachowej Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce

i w klasyfikacji ogólnej znalazła się na prowadzeniu. A oto skład druzyny

i poszczególne miejsca zawodników:

 

klasa I - Najdecka Laura - miejsce I, Najdecka Amanda - miejsce III

klasa II - Pastuszka Aleksandra - miejsce I, Doskocz Karol - miejsce II,

klasa III - Najdecka Sandra - miejsce I, Bednarek Karol - miejsce II, Stolarczyk Artur - miejsce V

klasa IV - Koziński Kacper - miejsce XI,

klasa V - Krzyżosiak Marta - miejsce I, Jakubowski Adam - miejsce VI,

klasa VI - Andrzejewska Anna - miejsce II, Bobińska Daria - miejsce III, Nużka Andrzej - miejsce III, Mazur Stanisław - miejsce V

 

Opiekun grupy Kamila Chałupa