Martyna Stysiak VIIC

Szkoła Podstawowa nr 50
we Wrocławiu

bip

 

Igrzysk The World Games 2017

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

 

MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W SZACHACH

W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

W dniu 15.02.2016 odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w szachach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rozgrywek w tym roku przystąpiło 29 Szkół Podstawowych z Wrocławia. 

Reprezentacja Naszej Szkoły była najmłodsza, co nie przeszkodziło w zajęciu III miejsca. 

Czytaj więcej...

 

                    MISTRZOSTWA STREFY WSCHÓD WROCŁAW W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

 

W dniu 09.12.2015r. Reprezentacja Chłopców Naszej Szkoły wzięła udział

w Mistrzostwach Strefy Wschód Wrocław w minikoszykówe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Chłopcy rozegrali 3 spotkania ze szkołami: SP 10, SP 44 i SP 36.

Pierwsze dwa mecze zakończyły się zwycięstwem, w ostatnim niestety chłopcy ponieśli porażkę,

ale to i tak pozwoliło na zakwalifikowanie się do dalszego etapu, który odbędzie się 15.12.2015r.

Czytaj więcej...

WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH

 

6 listopada 2015 r. rozegrana została II runda IV Ligii Szachowej Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce

i w klasyfikacji ogólnej znalazła się na prowadzeniu. A oto skład druzyny

i poszczególne miejsca zawodników:

 

klasa I - Najdecka Laura - miejsce I, Najdecka Amanda - miejsce III

klasa II - Pastuszka Aleksandra - miejsce I, Doskocz Karol - miejsce II,

klasa III - Najdecka Sandra - miejsce I, Bednarek Karol - miejsce II, Stolarczyk Artur - miejsce V

klasa IV - Koziński Kacper - miejsce XI,

klasa V - Krzyżosiak Marta - miejsce I, Jakubowski Adam - miejsce VI,

klasa VI - Andrzejewska Anna - miejsce II, Bobińska Daria - miejsce III, Nużka Andrzej - miejsce III, Mazur Stanisław - miejsce V

 

Opiekun grupy Kamila Chałupa

 

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

 

16 października, na kąpielisku "Morskie Oko" we Wrocławiu, reprezentacja dziewcząt w składzie:

Janicka Patrycja, Porczyńska Emilia, Bobińska Daria, Śmiechowska Maria, Bala Julia, Malczewska Malwina, Malczewska Maja, Skawińska Karolina, Wesołowska Martyna

zajęła drużynowo III miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Bieg odbywał się w trudnych warunkach atmosferycznych tym bardziej cieszy  uzyskany rezultat.

Gratulacje dla wszystkich startujących!!!!!!

 

opiekun Kamila Chałupa