W dniach 20-21.06.2015 w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się II Runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13-letnich w pływaniu.  W zawodach wystartowało ponad 300 zawodników i zawodniczek z 35 klubów. Nasza skromna 16 osobowa reprezentacja spisała się znakomicie.

Ustanowionych zostało 6 nowych rekordów szkoły, a przysłowiowym rodzynkiem było ustanowienie przez sztafetę 4x50 zmiennym płynącą w składzie: Marek Mitman, Michał Bagiński, Rafał Siwicki, Bartosz Sojka, z czasem 2;08,01 nowego Rekordu Okręgu.

Wszyscy zawodnicy spisali się na medal. Poprawienie 41 życiówek mówi o dużym zaangażowaniu i ambitnej walce. Najbliżej podium był Marek Mitman na dystansie 100m stylem grzbietowym, któremu do brazowego medalu zabrakło tylko 17 setnych sekundy. Świetnie popływał Rafał Siwicki, który na 100m stylem motylkowym zajął miejsce 6, a na 100m  dowolnym 8. Wynik rekordowej sztafety, który pozwolił na zajęcie 4 miejsca świadczy o bardzo wysokim poziomie zawodów. Słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom za ambitną walkę i wspaniałe życiówki.

Ogromne podziękowania składamy Rodzicom - naszym wiernym kibicom za ich gorący doping i wsparcie oraz panu Dyrektorowi Przemysławowi Dubaniowskiemu za poświęcony czas i aktywny udział w zawodach, który dodał dzieciakom skrzydeł.

Ze sportowym pozdrowieniem trenerzy: Dariusz Cały i Paweł Kłosiński