08 maja 2015 na pływalni SSP 72 we Wrocławiu odbyły się zawody pływackie dla klas III - XIV Memoriał Władka Zarembowicza.
Świetnie spisali się w nich nasi najmłodsi zawodnicy. Ogromnie cieszą uzyskane rekordy życiowe, zdobyte medale, dyplomy oraz Puchar Dyrektora Sportowej Szkoły Podstawowej nr 72 dla najlepszej szkoły za zwycięstwo w biegu sztafetowym. Bardzo dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie, wspaniałą walkę oraz ich Rodzicom za gorący doping.
Nasze zdobycze medalowe:
Złote medale padły łupem żabkarzy: Kingi Kamieniarz i Mateusza Lecha. Srebrne krążki wywalczyli: Jakub Chołast również w żabie i Zofia Haber w grzbiecie. Brązowe medale trafiły do Liwii Bawolskiej za grzbiet i Zofii Haber za motyla. Tuż za podium, na czwartych miejscach finiszowali: Marta Alberska w żabie i Mateusz Lech w motylu. Dwa razy piąta była Milena Tymińska w motylu i żabie, również na piątym miejscu w stylu dowolnym uplasowali się: Liwia Bawolska i Jakub Chołast. Najcenniejsza zdobycz, Puchar Dyrektora SSP 72, w pięknym stylu została wywalczona w sztafecie 8x25m stylem dowolnym, płynącej w składzie: Mateusz Lech, Liwia Bawolska, Jakub Chołast, Zofia Haber, Adam Bierła, Martyna Ławniczak, Oskar Haftaniuk i Tamara Jach. W składzie drugiej sztafety, która po  emocjonującej walce wywalczyła miejsce czwarte płynęli: Łukasz Mendel, Milena Tymińska, Maciej Lipiec, Maja Maciejewska, Maciej Szczepaniak, Kinga Kamieniarz, Krystian Jakubiak i Oliwia Piecuch.
Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich zawodników, z których większość po raz pierwszy brała udział w prawdziwych zawodach, a spisali się doskonale.
Ze sportowym pozdrowieniem trenerzy: Dariusz Cały, Paweł Kłosiński.