Zdobywając łącznie 18 medali kolejny udany start zaliczyła nasza skromna 10-osobowa reprezentacja UKS KORAL na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz, które odbyły sie w sobotę 25.04.2015. Najbardziej wartościowym wynikiem popisał się najmłodszy nasz zawodnik Oliwier Gawron, ustanawiając czasem 32,72 nowy rekord szkoły na dystansie 50m stylem motylkowym. Pozostali zawodnicy zaliczyli również świetne występy poprawiając swoje rekordy życiowe. Ogromne emocje, dostarczyły wyścigi sztafetowe, szczególnie dziewcząt, które w sztafetach zmiennej i dowolnej po niezwykle zaciętej walce zdobyły 3 miejsca.
Nasze zdobycze nedalowe:
Rafał Siwicki złoto na 50 klasycznym i 3 medale srebrne na 50 motylkowym, 50 i 100 dowolnym, Oliwier Gawron 3 srebrne na 50 motylem, 100 dowolnym i 100 zmiennym oraz brązowy na 50 dowolnym, Aleksandra Pelc złoty na 50 grzbietowym i srebrny na 50 klasycznym, Nina Hanisz 2 brązowe na 100 dowolnym i 50 klasycznym, Michał Bagiński brązowy na 100 zmiennym, Michał Owsiany brązowy na 200 zmiennym. Pierwsze miejsca zdobyły sztafety chłopców płynące w składzie Jakub Piotrowski, Michał Bagiński, Oliwier Gawron i Rafał Siwicki, a sztafety dziewcząt płynące w składzie Aleksandra Pelc, Nina Hanisz, Małgorzata Plewka i Roksana Jakubczyk po bardzo emocjonującej do ostatnich metrów walce trzecie miejsca. Ponadto Rafał Siwicki wywalczył 2 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych startów. Bardzo dziękujemy panu Tomaszowi Siwickiemu i panu Józefowi Łukianowskiemu za pomoc w transporcie i obsługę kamery.
Ze sportowym pozdrowieniem trenerzy: Dariusz Cały, Paweł Kłosiński.