15,04.2015 w Lubinie odbyła się kolejna, III Edycja Dolnośląskiej Ligi Pływackiej klas 6.
Po raz kolejny "Koraliki" udowodniły, że potrafią walczyć, pomimo (ze względu na Święta Wielkanocne) króciutkiego czasu na przygotowanie.
W pierwszej konkurencji, 50m stylem grzbietowym Aleksandra Pelc zajęła 3 miejsce, na 4 uplasowała się jej koleżanka klubowa Emilia Kochańska, tuż za nimi na miejscu 7 Gabriela Rerak, a na 8 Małgorzata Plewka. Na tym samym dystansie wśród chłopców w pierwszej piętnastce znalazło się aż 6 chłopaków. Rywalizację wygrał Marek Mitman, Rafał Siwicki zajął miejsce 3, 7 był Maksymilian Haber, 11 Bartosz Sojka, 12 Michał Bagiński, a 14 Wiktor Flarski. Na dystansie 200m stylem klasycznym wśród dziewcząt Aleksandra Pelc uplasowała się na miejscu 4, Gabriela Rerak 6, Emilia Kochańska 8, natomiast chłopcy do ostatnich metrów toczyli porywającą walkę, z której zwycięsko wyszedł Marek Mitman pokonując drugiego na mecie Rafała Siwickiego tylko o 42 setne sekundy. W wyścigach sztafetowych na dystansie 4x50m stylem dowolnym wygrały obie nasze sztafety. Dziewczęta pokonały drużynę Juvenii Wrocław SP46 i Śląska Wrocław, a chłopcy z przewagą ponad 5s finiszowali przed Śląskiem i trzecią na mecie drużyną Juvenii SSP72.
Gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i świetny występ, który "nieubłaganie" przybliża nas do zdobycia upragnionego, trzeciego z rzędu tytułu Mistrzów Ligi Dolnośląskiej.
Trenerzy: Dariusz Cały, Paweł Kłosiński.