Martyna Stysiak VIIC

Szkoła Podstawowa nr 50
we Wrocławiu

bip

 

Igrzysk The World Games 2017

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

KOLEJNY SUKCES KLASY VIA NA II TURNIEJU VOLLEYMANII 

10 GRUDNIA 2016r. 

 

10.12.2016 roku w Hali Wielofunkcyjnej AWF Wrocław odbył się

II Turniej Programu Miejskiego Volleymania klas VI.

Reprezentacje Naszej Szkoły zaprezentowały wysoki poziom gry, chęć zwycięstwa

i walki do ostatniego punktu.

NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:

Zespół SP 50 I dziewcząt:

BARBARA WŁODARCZYK, KAROLINA ŁABA, JULIA ŚMIAŁEK,

JULIA BALA, JAGODA NOWAK, ANTONINA KOWALSKA

DZIEWCZYNY WYSTARTOWAŁY W II LIDZE WYGRAŁY WSZYSTKIE MECZE

Z: SP 1, SP 63, SP 3 II, SP 91, SP 78 I.

W PRZYSZŁYM TURNIEJU WYSTĄPIĄ

W LIDZE I.


Zespół SP 50 II dziewcząt:

PAULINA PAULUS, KAROLINA SKAWIŃSKA,

MAGDALENA TOMASZEWSKA, JULIA DOMAGAŁA

ZESPÓŁ ZACZĄŁ RYWALIZACJĘ W LIDZE IV. WYGRAŁ Z: SP 83 I, SP 97 II, SP 76 I, SP 28, A PRZEGRAŁ Z SP 74 II.

W NASTĘPNYM TURNIEJU ZAGRAJĄ

W LIDZE III.


Zespół SP 50 I chłopców:

TYMOTEUSZ BALA, JAN ŁABAN, WOJCIECH VARANKA,

PAWEŁ ZACHAROWSKI, SZYMON KAROLEWSKI

CHŁOPCY WYGRALI WSZYSTKIE SPOTKANIA:

Z SP 26 I, SP 3 II, SP 83 I, AZS AWF, SP 3 I UTRZYMUJĄC SIĘ NA 1 MIEJSCU W LIDZE I.

 

Zespół SP 50 II chłopców:

DAWID KRUKOWSKI, MACIEJ SOBKÓW, PAWEŁ MACIEJEWSKI,

SZYMON OŻGA, MICHAŁ KORZENIEWSKI

 

ZACZĘLI TURNIEJ W II LIDZE. WYGRALI Z: SP 97, SP 75, SP 83 II,

A PRZEGRALI Z SP 80, SP 78, SP 28. UTRZYMALI SIĘ LIDZE II.

Ogromne gratulacje!

Opiekunowie:

Aleksandra Tracz

Monika Żurek

11.11.2016r.- TURNIEJ MINI SIATKÓWKI KLAS IV i V- VOLLEYMANIA

MOCNY START REPREZENTACJI NASZYCH SZKÓŁ!

11.11.2016r.na Hali Wielofunkcyjnej AWF'u Wrocław odbył się Turniej mini siatkówki klas IV i V z projektu miejskiego Volleymania. Turniej odbywał się w dwóch etapach. Od godziny 9 startowały klasy IV. Naszą Szkołę reprezentowały dwa zespoły. Dziewczęta w swojej grupie wygrały wszystkie mecze i wygrały również mecz o miejsce w lidze, także kolejną Volleymanię rozgrywać będą w lidze I. Chłopcy natomiast przegrali tylko jeden mecz, co zakwalifikowało ich do walki o równie wysoką III ligę.

II etap, czyli klasy V rozpoczęły swoje rozgrywki od godziny 11:30, gdzie wspaniale zaprezentowali się chłopcy, którzy po zwycięskich meczach w grupie kolejną Volleymanię rozgrywać będą w I lidze (zespół I z kompletem zwycięstw, zespół II z jedną przegraną).

Zespół dziewcząt również zaprezentował się z bardzo dobrej strony. W swoich grupach wygrały 4 mecze, a przegrały wyłącznie jeden, co w ostatecznej klasyfikacji uplasowało zarówno 1 jak i 2 zespół w II lidze.

 

Skład Reprezentacji klas IV:

Zespół I (dziewczęta)

- Maja Chałupa, Julia Taratorkin, Oliwia Pyclik, Nadia Kościńska

 

Zespół II (chłopcy)

- Dominik Kuban, Bartosz Chrzanowski, Mikołaj Eckardt, Miłosz Mądrawski

 

Skład Reprezentacji klas V:

Dziewczęta:

-(zespół I)Julia Padarz, Zofia Haber, Wiktoria Ziach, Martyna Ławniczak,

-(zespół II) Dominika Filiks, Zuzanna Łomotowska, Oliwia Flaga, Sonia Sobolewska

 

Chłopcy:

-(zespół I) Dominik Weselski, Cyprian Cieszyński, Jakub Wlizło, Filip Witek

-(zespół II) Wojciech Aszkiełowicz, Bartłomiej Skowron, Kuba Staszkiewicz, Maksymilian Mazurkiewicz, Wojciech Rabenda

 

Ogromnie Gratulujemy!

 

Opiekunowie:

Aleksandra Tracz

Monika Żurek

Tomasz Pajor

I Volleymania 08.10.2016r.

Wysoka rywalizacja i pierwsze sukcesy Reprezentacji Naszej Szkoły w mini siatkówce!

Dnia 08.10.2016r. w Hali Wielofunkcyjnej AWF'u Wrocław odbyła się I Volleymania klas VI-tych.

Zespoły w grupach miały do rozegrania po 5 spotkań.

I zespół dziewcząt wygrał cztery mecze i zajął II miejsce w grupie, a to oznacza, że następną Volleymanię rozpocznie od startu w II Lidze.

Zespół II wygrał 2 mecze, przegrał 3 spotkania i uplasował się na 4 miejscu w grupie.

W związku z tym rozpocznie zmagania od IV Ligi.

 

W rozgrywkach chłopców zespół I zakończył turniej z kompletem zwycięstw i następną Volleymanię

rozpoczną od startu z miejsca 1 w I lidze.

II zespół chłopców na 5 rozegranych meczów przegrał tylko jeden, jednak w ogólnym podsumowaniu przegrali małymi punktami przez co kolejną Volleymanię rozpoczną od równie wysokiego startu w II lidze. 

 

 

Reprezentacja Dziewcząt:

Zespół I : BARBARA WŁODARCZYK, JULIA ŚMIAŁEK, JULIA BALA, KAROLINA ŁABA, JAGODA NOWAK

Zespół II: KAROLINA SKAWIŃSKA, ESTERA DYRCZ, HANNA KOZDROWSKA, ANTONINA KOWALSKA

 

Opiekun:

Aleksandra Tracz

Reprezentacja Chłopców:

Zespół I:  TYMOTEUSZ BALA, PAWEŁ ZACHAROWSKI, JAN ŁABAN, WOJCIECH VARANKA, SZYMON KAROLEWSKI

Zespół II: PAWEŁ MACIEJEWSKI, DAWID KRUKOWSKI, MACIEJ SOBKÓW, SZYMON OŻGA, WIKTOR BURZYŃSKI

Opiekun:

Monika Żurek

Następna Volleymania 10 grudnia! Trzymamy kciuki za Nasze Siatkarki i Siatkarzy;)

 

FINAŁY MISTRZOSTW MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE

- STREFA WROCŁAWIA 

 

W dniach 10.03.2016 oraz 18.03 2016 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 50

odbyły się Finały Mistrzostw Młodzieży Szkolnej w Mini siatkówce- Strefa Wrocławia. 

10.03.2016r mecze rozgrywały klasy VI-te dziewcząt oraz chłopców.

Nasze zespoły rozegrały bardzo zacięte, pełne emocji mecze z mocnymi rywalami.

W ostatecznej klasyfikacji nasze zespoły uplasowały się następująco: 

Zespół dziewcząt zajął miejsce II, nastomiast zespół chłopców zajął miejsce IV. 

18.03.2016 Mistrzostwa rozgrywały klasy V-te dziewcząt oraz chłopców.

Poziom był bardzo wysoki i do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele.

Ostatecznie nasze zespoły klas V-tych zarówno dziewcząt jak i chłopców zdobyły srebrny medal i tytuł V-ce Mistrzów. 

Czytaj więcej...