Matylda Gaweł IIIC/g

Szkoła Podstawowa nr 50
we Wrocławiu

bip

 

Igrzysk The World Games 2017

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
19
25
26

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

"ZŁOCI" CHŁOPCY I "SREBRNE" DZIEWCZYNY
W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA

W dniu 23 kwietnia 2015 roku w Hali MCS Wrocław ,na ul. Parkowej, rozegrany został Finał Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini siatkówce dziewcząt i chłopców.

W rywalizacji dziewcząt uczestniczyły: SP Smolnik, Sp 10 Głogów, Sp 3 Kłodzko oraz SP 50 Wrocław
. Nasza drużyna toczyła bardzo zacięte mecze,wszystkie trzy setowe. Niestety uległa szkole z Kłodzka zajmując II miejsce.
Wyróżnienie indywidualne otrzymała z naszej szkoły: Nikola Flaga
Pozostałe medalistki to: Oliwia Pająk, Maja Osóbka, Amelia Waśniewska, Julia Laskowska, Oliwia Burzyńska, Natalia Adamowicz, Marcelina Hałas, Natalia Pędziwiatr, Weronika Leśniewska
Opiekun Aleksandra Tracz

W rywalizacji chłopców walczyły: SP 10 Lubin, SP 1 Kamienna Góra, SP 37 Wałbrzych oraz SP 50 Wrocław. Jedynie ze szkołą z Lubina chłopcy rozegrali trzy setowy pojedynek, natomiast pozostałe mecze skończyły się wynikiem 2:0 i z kompletem zwycięztw zajęli I miejsce.
Wyróżnienie indywidualne otrzymał z naszej szkoły: Mikołaj Krupnik
Pozostali Mistrzowie to:Mikołaj Rusiecki, Seweryniak Aleksander, Tomczak Marcin, Keller Krystian, Waży Mikołaj, Siekierzycki Mikołaj, Wróbel Łukasz, Pawluk Maksymilian, Głowacki Jakub.
Opiekun Tomasz Pajor.

Chłopcy uzyskali awans do Ogólnopolskiego Finału, który odbędzie się
w Głuchołazach 28-31 maja.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki !!!!!!!

MISTRZOSTWA STREFY WROCŁAWSKIEJ
W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W KAT. "4"

17 kwietnia 2015 r. Szkoła SP 50 była gospodarzem Mistrzostw Strefy Wrocławskiej w Mini Siatkówce Dziewcząt i Chłopców.
Nasze drużyny spisały się bardzo dobrze i zajęły I miejsce. 
W finale dziewczęta pokonały SP 97 Wrocław 2:0, wygrywając wcześniej mecz półfinałowy z SP 2 Milicz 2:0.
Natomiast chłopcy pokonali w półfinale SP 2 Oława a w meczu o pierwsze miejsce SP 2 Milicz 2:1.

Złoci medaliści to uczniowie klasy VI A, a drużynami opiekowali się:
Aleksandra Tracz i Tomasz Pajor
DWA BRĄZOWE MEDALE MISTRZOSTW WROCŁAWIA W KATEGORII "3"

DZIEWCZĘTA

Półfinały:

SP 97 – SP 76      2:0

SP 78 – SP 50      2:1

Mecz o miejsca 3-4

SP 50 – SP 76     2:0

Mecz o miejsca 1-2

SP 97 – SP 78    2:0

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 97

2. SP 78

3. SP 50

4. SP 76

5. SP 3

6. SP 1
Opiekun grupy: Dariusz Mroczek

CHŁOPCY

Półfinały:

SP 97 – SP Sióstr Sal.     2:1

SP 3 – SP 50                   2:0

Mecz o miejsca 3-4

SP 50 – SP Sióstr Sal.     2:1

Mecz o miejsca 1-2

SP 3 – SP 97                   2:1

Klasyfikacja końcowa

1. SP 3

2. SP 97

3. SP 50

4. SP Sióstr Sal.

5. SP 45

6. SP 27
Opiekun grupy: Tomasz Pajor