Dominika Kubów kl. IV G

Pragniemy poinformować, że od września 2017 roku w naszej szkole działa sekcja siatkówki UKS Koral. Informacje na temat aktualności, wydarzeń sportowych siatkarzy, pływaków i innych dyscyplin sportowych znajdą Państwo na naszym funpagu facebookowym. Odnośnik do strony znajduje się pod kalendarzem.

I TURNIEJ ELIMINACYJNY W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

KINDER + SPORT "CZWÓREK" 21.01.2017r.

Dnia 21.01.2017r. odbył się I Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce chłopców Kinder+ Sport w kategorii "czwórek" w Miliczu. Rozgrywki Kinder +Sport składają się z 2 Turniejów eliminacyjnych, z których wyłania się najlepsze 8 zespołów, które awansują do wielkiego Finału.

I zespół Reprezentacji Naszej Szkoły z klasy VIa przegrał w swojej grupie wyłącznie jeden mecz z bardzo silnym zespołem, przez co w drugim etapie turnieju rozgrywali mecze o miejsca 4-6. Dzięki olbrzymiemiu zaangażowaniu i woli walki chłopcy wygrali pewnie pozostałe mecze i zajęli wysokie IV miejsce w Turnieju. II zespół uplasował się na miejscu XI

.Trzymamy kciuki za Naszych Siatkarzy w II Turnieju Eliminacyjnym!

Zespół I

Paweł Zacharowski (kapitan)

Tymoteusz Bala

Jan Łaban

Wojciech Varanka

Dawid Krukowski

Zespół II

Maciej Sobków (kapitan)

Cezary Hassan

Szymon Ożga

Michał Korzeniewski

Trener: Monika Żurek

I TURNIEJ ELIMINACYJNY W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

KINDER + SPORT "TRÓJEK" 22.01.2017r.

Dnia 22.01.2017r. odbył się I Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce chłopców Kinder+ Sport w kategorii "trójek" w Miliczu. Rozgrywki Kinder +Sport składają się z 2 Turniejów eliminacyjnych, z których wyłania się najlepsze 8 zespołów, które awansują do wielkiego Finału.

Reprezentacja Naszej Szkoły z klasy Va pokazała bardzo wysoki poziom gry i zaangażowania, co zaowocowało zajęciem wysokiego VI miejsca w Turnieju.Trzymamy kciuki za Naszych Siatkarzy w II Turnieju Eliminacyjnym!

Jakub Wlizło

Cyprian Cieszyński

Kuba Staszkiewicz

Trener: Tomasz Pajor

KINDER + SPORT "DWÓJEK"

Dnia 15.01.2017r. odbył się I Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce chłopców Kinder+ Sport w kategorii "dwójek" w Oławie. Rozgrywki Kinder +Sport składają się z 2 Turniejów eliminacyjnych, z których wyłania się najlepsze 8 zespołów, które awansują do wielkiego finału.

Reprezentacja Naszej Szkoły z klasy IVa zajęła bardzo wysokie VI miejsce przegrywając swoje wyrównane mecze

minimalną ilością punktów. Trzymamy kciuki za chłopców w II Turnieju Eliminacyjnym!

Dominik Kuban

Łukasz Tyniecki