Martyna Stysiak VIIC

I TURNIEJ ELIMINACYJNY W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

KINDER + SPORT "CZWÓREK" 21.01.2017r.

Dnia 21.01.2017r. odbył się I Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce chłopców Kinder+ Sport w kategorii "czwórek" w Miliczu. Rozgrywki Kinder +Sport składają się z 2 Turniejów eliminacyjnych, z których wyłania się najlepsze 8 zespołów, które awansują do wielkiego Finału.

I zespół Reprezentacji Naszej Szkoły z klasy VIa przegrał w swojej grupie wyłącznie jeden mecz z bardzo silnym zespołem, przez co w drugim etapie turnieju rozgrywali mecze o miejsca 4-6. Dzięki olbrzymiemiu zaangażowaniu i woli walki chłopcy wygrali pewnie pozostałe mecze i zajęli wysokie IV miejsce w Turnieju. II zespół uplasował się na miejscu XI

.Trzymamy kciuki za Naszych Siatkarzy w II Turnieju Eliminacyjnym!

Zespół I

Paweł Zacharowski (kapitan)

Tymoteusz Bala

Jan Łaban

Wojciech Varanka

Dawid Krukowski

Zespół II

Maciej Sobków (kapitan)

Cezary Hassan

Szymon Ożga

Michał Korzeniewski

Trener: Monika Żurek

I TURNIEJ ELIMINACYJNY W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

KINDER + SPORT "TRÓJEK" 22.01.2017r.

Dnia 22.01.2017r. odbył się I Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce chłopców Kinder+ Sport w kategorii "trójek" w Miliczu. Rozgrywki Kinder +Sport składają się z 2 Turniejów eliminacyjnych, z których wyłania się najlepsze 8 zespołów, które awansują do wielkiego Finału.

Reprezentacja Naszej Szkoły z klasy Va pokazała bardzo wysoki poziom gry i zaangażowania, co zaowocowało zajęciem wysokiego VI miejsca w Turnieju.Trzymamy kciuki za Naszych Siatkarzy w II Turnieju Eliminacyjnym!

Jakub Wlizło

Cyprian Cieszyński

Kuba Staszkiewicz

Trener: Tomasz Pajor

KINDER + SPORT "DWÓJEK"

Dnia 15.01.2017r. odbył się I Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce chłopców Kinder+ Sport w kategorii "dwójek" w Oławie. Rozgrywki Kinder +Sport składają się z 2 Turniejów eliminacyjnych, z których wyłania się najlepsze 8 zespołów, które awansują do wielkiego finału.

Reprezentacja Naszej Szkoły z klasy IVa zajęła bardzo wysokie VI miejsce przegrywając swoje wyrównane mecze

minimalną ilością punktów. Trzymamy kciuki za chłopców w II Turnieju Eliminacyjnym!

Dominik Kuban

Łukasz Tyniecki

Bartosz Chrzanowski

Trener: Tomasz Pajor

WIELKI SUKCES NA XII OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ

O PUCHAR PREZESA UKS "TRÓJKA"

GÓRA, 15.12.2016

15.12.2016r Reprezentacje w mini siatkówce chłopców Naszej Szkoły wyjechali na Ogólnopolski Turniej

Mini Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa UKS "Trójka" do Góry. Jednocześnie na dużej hali odbywały się rozgrywki VI, V i IV klas. Zespoły rozgrywały najpierw mecze w fazie grupowej, a następnie awansowały do półfinałów i finałów Turnieju.

W rezultacie Nasza Szkoła wywalczyła sobie pewnie aż 5 pucharów!

W klasach IV- miejsce II zajęli: Dominik Kuban, Bartosz Chrzanowski

miejsce III zajęli: Mikołaj Łakomy, Marek Gosztyła, Artur Stolarczyk

W klasach V- miejsce I zajęli: Dominik Weselski, Cyprian Cieszyński, Jakub Wlizło, Jakub Pruszkiewicz

W klasach VI- miejsce II zajęli: Jan Łaban, Tymoteusz Bala, Wojciech Varanka, Szymon Karolewski, Cezary Hassan

miejsce III zajęli: Paweł Maciejewski, Maciej Sobków, Dawid Krukowski, Piotr Łomotowski, Szymon Ożga

Pozostali Reprezentanci Naszej Szkoły:

Klasa IV: Dereń Mikołaj, Eckardt Mikołaj, Kłos Kacper, Leszczyński Mikołaj, Mądrawski Miłosz, Sowa Filip, Szczeblowski Jakub, Tynecki Łukasz, Włodarczyk Adam

Klasa V: Aszkiełowicz Wojciech, Kaczkowski Wojciech, Kunysz Mikołaj, Mazurkiewicz Maksymilian, Rabenda Wojciech, Skowron Bartłomiej, Stachowiak Kacper, Witek Filip, Staszkiewicz Kuba

Ogromnie gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za walkę i zaangażowanie na boisku!

Opiekunowie: Monika Żurek i Tomasz Pajor