Laura Najdecka IIF

Szkoła Podstawowa nr 50
we Wrocławiu

bip

 

Igrzysk The World Games 2017

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI! 

 

16.12.2016 roku po raz trzeci spotkali się szachiści w ramach V Wrocławskiej Ligi Szachowej

Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Reprezentacja Naszej Szkoły drużynowo zajmuje II miejsce za SP 71.

Skład Reprezentacji:

- Pajek Krzysztof, Janiczek Zuzanna, Katarzyna Majewska, Najdecka Amanda, Najdecka Laura, Doskocz Karol, Andrzejewski Michał, Bednarek Karol, Bartosz Chrzanowski, Stolarczyk Artur, Mikołaj Łakomy, Zys Sebastian, Grządziel Zofia, Stolarczyk Agnieszka, Pastuszka Aleksandra, Szmidt Katarzyna, Najdecka Sandra.

 

Miejsca medalowe zajęli:

Najdecka Sandra - I miejsce

Pastuszka Aleksandra- I miejsce

Doskocz Karol- I miejsce

Stolarczyk Artur- II miejsce 

Pajek Krzysztof- II miejsce

Najdecka Laura- II miejsce

Najdecka Amanda- III miejsce

Katarzyna Majewska- III miejsce

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

FINAŁ LIGI 20 STYCZNIA. TRZYMAMY KCIUKI!

 

Opiekun: Kamila Chałupa

 

SUKCES REPREZENTACJI CHŁOPCÓW

W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE

Ogromne brawa i gratulacje dla chłopców reprezentujących Szkołę w rozgrywkach mini koszykówki!
Nasza drużyna zajęła III miejsce w Finale Strefy Wschód i tym samym zapewniła sobie awans do dalszych gier w Mistrzostwach Wrocławia.

Skład zespołu: Paweł Zacharowski, Mikołaj Szulc, Igor Przystarz, Dawid Krukowski, Tytomeusz Bala, Wojtek Varanka, Jarek Wittmann, Kuba Eckardt, Kuba Gutt, Kacper Strączak.

Gratulacje i powodzenia na następnym etapie rozgrywek!

 

Opiekun:

Dariusz Kaca

OGROMNY SUKCES REPREZENTACJI SZKOŁY W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

 

28.11.2016r Reprezentacja Naszej Szkoły osiągnęła wielki sukces zajmując I miejsce

w Finale Strefy Wrocławia w Szachach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Nasi Mistrzowie podczas Finału wygrali wszystkie pojedynki. Ogromne gratulacje!


Skład Reprezentacji:

Doskocz Karolina -I szachownica

Krzyżosiak Anna- II szachownica

Krzyżosiak Marta- III szachownica

Pastuszka Aleksandra- IV szachownica

 

Opiekun:

Kamila Chałupa