bip

szkola z misja duze

instaling logo male

Liveworksheets

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie

Jak co roku, nasi najzdolniejsi uczniowie mogą starać się o stypendium za wyniki w nauce i swoje osiągnięcia w dziedzinach nie tylko naukowych.

Wrocławskim programem wspierania uzdolnionych - PROMOVERE TALENTA objęci są uczniowie, którzy uzyskali w roku szkolnym 2019/2020 co najmniej pięć ocen celujących na świadectwie oraz posiadają szczególne osiągnięcia w różnych dziedzinach szkolnych i pozaszkolnych na szczeblu co najmniej: wojewódzkim / okręgowym - szkoły ponadpodstawowe, a powiatowym - szkoły podstawowe.

Wnioski (wniosek dla uczniów za oceny celujące) oraz tabele z danymi osobowymi do księgowości są do pobrania na stronie: https://www.wroclaw.pl/uczniowski-program-stypendialny-ups

Wypełnione wnioski, tabele i kopie dyplomów za osiągnięcia z bieżącego roku szkolnego będzie można składać u pedagoga szkolnego w budynku A dnia 22.06.2020 w gabinecie nr 13, w godz. 12.00 – 14.00.

 

Dyrektor szkoły może złożyć nie więcej niż trzy wnioski o przyznanie stypendium uczniom za wybitne osiągnięcia w nauce, w związku z tym powołana komisja wybierze, które ze złożonych wniosków przedłoży w Departamencie Edukacji.

Szkoła będzie składała wnioski w formie elektronicznej. W przygotowanej do tego celu aplikacji jest możliwość udostępnienia wniosku, scanu świadectwa, scanu maksymalnie 3 dyplomów
potwierdzających najważniejsze osiągnięcia ucznia oraz scanu tabeli z danymi osobowymi dla księgowości.

Na zainteresowane osoby czekam 22.06.2020 w godz. 12.00 - 14.00, w gabinecie nr 13 w budynku A.

Dokumenty mogą oczywiście przynieść uczniowie, ale bardzo proszę zwrócić uwagę, aby rodzice podpisali się we wszystkich, wyznaczonych na drukach, miejscach. Mam świadomość tego, iż niektóre dyplomy dzieci otrzymają razem ze świadectwami i nie będzie można ich przynieść 22.06. W tym dniu czekam przede wszystkim na wnioski. Będę w kontakcie z Rodzicami zainteresowanych uczniów i spokojnie uzupełnimy potrzebną dokumentację do 30.06.2020.

W razie pytań, proszę o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam
Dorota Rogoza
pedagog