Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Strażnicy sieci”

Miło mi poinformować o sukcesie odniesionym przez ucznia naszej szkoły, Szymona Tabaszewskiego z kl. III h w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Strażnicy sieci”. W tym ważnym dla promującej bezpieczeństwo szkoły konkursie Szymon został jednym z 20-tu nagrodzonych laureatów.

Spośród 4678 pięknych prac, które napłynęły do organizatora konkursu z całej Polski, m.in. z naszej szkoły, to właśnie praca Szymona znalazła się w „szczęśliwej dwudziestce”.

Serdecznie gratulujemy!!!

Wszystkim uczniom SP nr 50, którzy zaangażowali się w proces tworzenia prac konkursowych serdecznie dziękujemy.

Biorąc udział w konkursie sami staliście się strażnikami sieci. Wzbogaciliście swoją wiedzę na temat zagrożeń płynących z cyberprzestrzeni. Świadomi zagrożeń bądźcie czujni, przestrzegajcie innych, a jeśli coś was zaniepokoi zgłaszajcie dorosłym.

Dzięki uczestnictwu w konkursie szkoła nasza otrzymuje specjalny certyfikat potwierdzający jej wkład w edukację dzieci w zakresie bezpiecznego Internetu.

Szkolny koordynator konkursu
Iwona Karandziej