Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
na projekt kartki pocztowej o tematyce świątecznej i zimowej

Miło mi poinformować o sukcesie naszych uczniów w wojewódzkim konkursie plastycznym organizowanym przez Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu pt.” Magiczny czas - Projekt kartki pocztowej o tematyce świątecznej i zimowej”.

Spośród ogromnej ilości projektów kartek pocztowych, które napłynęły do organizatora, z naszej szkoły wybrano i nagrodzono trzy prace.

W kategorii klas I - III wyróżnienie za swój projekt otrzymał Adam Kudła,   ucz. kl. II c.

W kategorii klas IV - VI wyróżnienie otrzymała Anna Pniaczek, ucz. kl. IV e.

W tej samej kategorii wiekowej III miejsce za swój projekt kartki pocztowej otrzymała Julita Aszkiełowicz z klasy VI d.

Serdecznie gratulujemy!!!

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się 11. 01. 2017 r. o godz. 11. 00 w budynku Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy za piękne prace i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu za rok.

Iwona Karandziej

W załączeniu szczegółowe wyniki konkursu