Co porabiają Zerówiaczki w 0 B?

zeróweczka BNasi milusińscy zaaklimatyzowali się już w zerówce szkolnej. W ciągu każdego dnia dużo się dzieje – począwszy od porannej gimnastyki przy muzyce, która kończy się zabawą „Głowa, ramiona, kolana, pięty”, potem odrobina zajęć – dzieci poznały już 8 liter i 5 cyfr, następnie zajęcia ruchowe, pląsy i śpiewy, działania artystyczne oraz zabawy swobodne. Ulubionym miejscem oczywiście jest szkolny plac zabaw.
W Dniu Chłopaka – dziewczęta wręczyły kolegom dyplomy i pamiątkowe medale.
Dzieci co miesiąc uczestniczą w Muzycznych Spotkaniach z dziadkiem Bachem, spotkały Św. Mikołaja, były na warsztatach w Centrum Poznawczym w Hali Stulecia, w Teatrze Lalek, ostatnio w Capitolu.
Zabawy andrzejkowe też się udały, w ich prowadzeniu pomogli wolontariusze – koledzy ze starszej klasy.
Kolejnym marzeniem do realizacji jest ulepienie bałwana.  Dzieci martwią się czy wystarczy śniegu?

Zdjęcia w galerii