Dominika Kubów kl. IV G

WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE32717 Serce500x375 100

Jak wszystkim wiadomo, 14 lutego obchodzone jest Święto Zakochanych. Co roku w naszej szkole staramy się umilić wszystkim ten jakże piękny dzień. Zgodnie ze szkolnym obyczajem działałać będzie poczta walentynkowa. Wszyscy chętni uczniowie na przerwach mogą wrzucić swą korespondencje do specjalnej skrzynki walentynkowej. Samorząd Uczniowski naszej szkoły wręczy listy adresatom.

Jeśli macie kłopot z wierszykiem zerknijcie na nasza tablicę informacyjną na parterze, znajdziecie tam kilka podpowiedzi.

Z okazji Walentynek składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia, szczęścia, miłości i powodzenia :-)

Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski życzy wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi.

Samorząd Ucznowski

CHOINKA

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego, szkolnego i zawodowego spełnienia towarzyszą nam wszystkim przez cały Nowy Rok

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

tenor"6 grudnia - jak dobrze wiecie,

Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie.
I każde dziecko prezent dostanie..."

6 grudnia obchodzimy w naszej szkole MIKOŁAJKI. Tradycyjnie już zastępy Samorządowych Elfów - Świętych Mikołajów zawitają do wszystkich klas obdarowując słodyczmi. Dzień wesoły i w barwach świąteczno-mikołajowych sprawi, że klimat świąteczny zagości w murach szkolnych. Wszystkim życzymy wspaniałego dnia, aby każdy otrzymał oczekiwane prezenty.

Samorząd Uczniowski