bip

szkola z misja duze

instaling logo male

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

Drodzy Państwo! Kochane Dzieci!
Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do Ogólnopolskiej akcji Wielkiej Zbiórki Książek. Tegoroczna III edycja została objęta patronatem: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Ministra Praw Pacjenta oraz Prezydentów zaczytanych miast: Wrocławia, Warszawy, Poznania, Krakowa i Trójmiasta.
W tym roku zbieramy książki dla MAŁYCH I DUŻYCH Pacjentów!

Książki przekażemy do placówek medycznych tworząc kolejne zaczytane biblioteki dla dzieci i dorosłych. Jeżeli mają Państwo w swoich zbiorach książki w dobrym stanie, które już zostały przeczytane i chcecie je dalej komuś przekazać, dołączcie do zaczytanego świata i weźcie udział w akcji.

Jak dołączyć do akcji - ZACZYTANY WROCŁAW?

Nic prostszego:
- w dniach od 24.04. do 21.05. 2017r. przynieś do świetlicy szkolnej niezniszczoną książkę wydaną po 2000 roku;
- książki mogą być dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych od 0 do 100 lat :))

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tej akcji.

Nauczyciele świetlicy

Międzynarodowy Dzień Wody w SP 50 - 21.03. 2016 r.
pod hasłem „Studnia Dla Południa”.

W poniedziałek 21.03 2016 r. w naszej szkole odbyło się Święto Wody. Uczniowie przyszli ubrani na niebiesko, a szkoła została udekorowana plakatami mówiącymi o znaczeniu wody oraz o akcji „Studnia dla Południa”. Na stoisku Szkolnego Klubu Wolontariusza każdy mógł napić się wody oraz zakupić niebieską opaskę Polskiej Akcji Humanitarnej i dzięki temu przyczynić osobiście do wybudowania kolejnej studni w południowej Afryce. Zamówionych 250 bransoletek rozeszło się bardzo szybko. Ponadto odbyły się konkursy na niebieską klasę oraz na najlepszy plakat związany z tegorocznym hasłem Międzynarodowego Dnia Wody. 

 

Oto wyniki konkursów:
Konkurs „Na niebieską klasę”:

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu Dyrektora SP nr 50 we Wrocławiu
na projekt witryny szkolnej strony internetowej.

W konkursie uczestniczyli chętni uczniowie naszej szkoły z kl. IV-VI i z młodszej grupy wiekowej. Ostatecznie do komisji konkursowej pod przewodnictwem p. dyrektora Przemysława Dubaniowskiego wpłynęło 46 prac. Spośród nich wybrano 11 projektów, które będą zdobiły naszą nową szkolną stronę internetową. Każdego miesiąca inna praca ukaże się jako witryna strony.

Czytaj więcej...