Dominika Kubów kl. IV G

Szkoła Podstawowa nr 50
we Wrocławiu

bip

 

Igrzysk The World Games 2017

instaling logo male

Pn Wt Śr Cz Pt So N
17
20
26
27
28

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

Dnia 2 marca 2017 w godzinach 7.30 – 9.10, w sali 53 odbędzie się etap szkolny:

Turnieju Młodych Matematyków

XVII edycji konkursu

  • Zakwalifikowani uczniowie przynoszą:

- wypełnioną zgodę rodziców / opiekunów,

- przybory geometryczne, ołówek i długopis lub pióro.

  • Etap szkolny to rozwiązanie 6 zadań w ciągu 90 minut.
  • Ogłoszenie wyników szkolnych tj. listy uczniów zakwalifikowanych do finału przez komisję szkolną do dnia 13.03.17.

Życzymy powodzenia!

Szkolny organizator konkursu:Mirosława Kamińska

Mam talent

Serdecznie zapraszamy

wszystkich chętnych uczniów klas I - VI

do udziału we wspólnej zabawie

w ramach kolejnej edycji

III Szkolnego Przeglądu Młodych Talentów,

który odbędzie się 21 marca 2017 roku

w Atrium o godz. 9.20

 

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin III Szkolnego Konkursu Talentów.doc)Regulamin Konkursu i Karta zgłoszenia[ ]125 kB

Zapraszamy uczniów klas V i VI naszej szkoły do udziału w konkursie matematycznym pod nazwą:
Turniej Młodych Matematyków
XVII edycja konkursu
Rok szkolny 2016/2017

  • Organizatorem konkursu Turnieju Młodych Matematyków jest Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
  • Etapy Turnieju Młodych Matematyków:
Załączniki:
Pobierz plik (reg_tmm17-1.pdf)Regulamin konkursu[ ]120 kB

Czytaj więcej...

Wyniki KONKURSU WIEDZY O WROCŁAWIU klas III  - etap szkolny

„Wrocławskie Krasnale”

 

Lp. Imię i nazwisko klasa Suma punktów Miejsce indywidualnie
1. Julia Ułasiewicz 3d 60,5p. I
2. Marta Piotrowska 3e 54,5p. II
3. Lena Andrzejewska 3b 53,5p. III
4. Maja Leszczyńska 3b 53,5p. III
5. Izabela Nycz 3a 52,0p. IV
6. Bartosz Karolewski 3c 50,0p. V
7. Wiktor Słuszczak 3a 49,0p.  
8. Wiktoria Zys 3b 46,0p.  
9. Szymon Tobaszewski 3h 44,0p.  
10. Zofia Grządziel 3c 44,0p.  
11. Olimpia Sałapata 3a 43,0p.  
12. Alicja Orman 3f 41,0p.  
13. Igor Hassan 3h 36,0p.  
14. Hanna Mikołajczak 3c 36,0p.  
15. Zofia Chabielska 3e 27,5p.  
16. Lena Szmit 3e 27,0p.  

Maksymalna ilość punktów do uzyskania - 75p.

Sześciu pierwszych uczniów (dwie drużyny) przechodzi do II etapu konkursu, który odbędzie się 7 marca 2017 roku. Nauczyciele odpowiedzialni za przygotowanie uczniów:

p. Teresa Palat, p. Barbara Kisiel

p. Beata Kruszyk, p. Grażyna Zajączkowska

Małgorzata Oleszko

Marzena Marciniak

Alicja Lach