bip

szkola z misja duze

instaling logo male

Liveworksheets

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny -NUDZI -MISIE

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Dla Dzieci i Młodzieży "NUDZI - MISIE". Konkurs organizowany jest przez CK Agora we Wrocławiu i jest kontynuacją poprzednich edycji, takich jak: Kotki w kropki , Pieski w kreski, Ryby na niby czy Ptaki-Fruwaki. Tym razem bohaterami prac będą misie, niedźwiadki - bohaterowie bajek i baśni, dobranocek, filmów i książek. Mogą to być również nasze własne misie - przytulanki, czy też całkowicie wymyślone, fantastyczne misiaczki. Tytuł, podany w formie żartobliwej gry słownej ma sprawić, że uczestnicy mogą podejść do tematu nie tylko w sposób tradycyjny, ale również w mniej konwencjonalny i przedstawić inaczej wizerunki znanych nam przyjaciół.

Technika prac jest dowolna.
Prace z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki wykonywane w dowolnych technikach malarskich i rysunkowych: pastel, tusze, akwarela, tempera, gwasz, olej, batic, collage, techniki własne.
Format prac płaskich nie może przekraczać 50 X 70 cm.
Prace przestrzenne z zakresu rzeźby i płaskorzeźby (glina, masa solna i papierowa).
Formy z recyklingu, kolorowych papierów, tkanin .… Prace przestrzenne : minimalna szerokość i wysokość 20 cm. .

Konkurs organizowany jest w czterech kategoriach wiekowych:
• Dzieci w wieku 6 lat
• Dzieci w wieku 7- 9 lat
• Dzieci w wieku 10- 12 lat
• Młodzież w wieku 13-16 lat

Do każdej pracy należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia (załącznik nr 1) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2) dostępną na stronie internetowej www.ckagora.pl
Każda praca powinna zawierać na odwrocie imię, nazwisko, pesel i wiek autora. Prace zbiorowe wyklucza się.
Z jednej placówki można dostarczyć maksymalnie 10 prac z każdej kategorii wiekowej.

Termin dostarczenia prac do organizatora: 13 lutego 2020r., termin szkolny: 6 lutego 2020r. (uczniowie kl . 0-III składają prace u p. Jolanty Komorowskiej w budynku B, uczniowie kl. IV-VIII u mnie, w s.7 w budynku A.
Prace będą oceniane pod względem doboru środków wyrazu plastycznego, oryginalności i sposobu interpretacji tematu oraz walorów estetycznych. Ogłoszenie wyników konkursu przez organizatora nastąpi: 24.02.2020

Zachęcam do udziału młodszych i starszych uczniów naszej szkoły życząc wspaniałej zabawy twórczej.
Iwona Karandziej

XXIX POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „WROCŁAW, MOJE MIASTO”

Zapraszam uczniów SP nr 50 do udziału w XXIX Powiatowym Konkursie Plastycznym -‘WROCŁAW, MOJE MIASTO”. Konkurs organizowany jest pod patronatem Prezydenta Wrocławia w ramach XXV edycji „Wielkiej Nagrody Wrocławia” przez Towarzystwo Miłośników Wrocławia i Miejską Bibliotekę Publiczną - Filia 16
W tym roku szkolnym tematem prac konkursowych są : „WROCŁAWSKIE WIEŻE”

Prace plastyczne wykonujemy na formacie A3 lub większym w dowolnej technice. Wyklucza się formy przestrzenne. Na etapie szkolnym jury wyłoni tylko trzy najciekawsze prace, które przesłane zostaną dalej. Nadesłanie większej ilości prac dyskwalifikuje szkołę z konkursu (szczegółowy regulamin na stronie organizatora: http://tmw.com.pl/konkursy-2/wielkia-nagroda-wroclawia/ )

Opisane prace plastyczne, (tj. imię i nazwisko autora, nr szkoły, tytuł pracy), należy składać wraz ze zgodą rodzica/opiekuna na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu u nauczycielki plastyki w s.7 (budynek A) do 9 marca 2020 r. Rozstrzygnięcie etapu szkolnego nastąpi 12 marca 2020r., a powiatowego do końca kwietnia 2020r.Konsultacje w sprawie konkursu dla zainteresowanych uczniów w najbliższy poniedziałek o godz. 15.00 (s.7, bud. A)

Pozdrawiam i szczerze zachęcam do udziału.
Iwona Karandziej

XXV Powiatowy Konkurs Moja mała ojczyzna
 
Serdecznie zapraszam do udziału w XXV Powiatowym Konkursie "Moja mała ojczyzna".
Konkurs bierze udział w XXV edycji „Wielkiej Nagrody Wrocławia” - punkty za udziałi zwycięstwo w tym konkursie przyznawane są zgodnie z jego regulaminem.

Przedmiotem konkursu są indywidualne i zespołowe prace uczniów dotyczące tematów (do wyboru)
”Moja mała ojczyzna” - opis krajoznawczy, mała monografia ulic, osiedla, historycznych obiektów, biografie ludzi zasłużonych np. dla szkoły, osiedla i miasta,
Odra - wspólna rzeka Polaków, Czechów i Niemców,
Moja najciekawsza ścieżka krajoznawczo-turystyczna (Wrocław i okolice),
Losy moich bliskich.

Konkurs przeprowadzony będzie w dwóch etapach:
I etap - konkurs w macierzystych szkołach
II etap - 3 najlepsze prace opisane (imię i nazwisko autora, nr szkoły, adres domowy, datę urodzenia, nazwisko, adres i telefon opiekuna, tytuł pracy, datę rozpoczęcia i zakończenia) przesłać do 15.01.2020 r. na adres Szkoła Podstawowa nr 97, ul. Prosta 16, 53-604 Wrocław, tel. 71 798 69 05.

Termin dostarczenia prac:10 stycznia 2020r.
Uczniowie składają prace u p.Barbary Łuczyk,p.Iwony Bodył lub p.Magdaleny Pol.

Serdecznie zachęcam do udziału w konkursie.
Magdalena Pol