bip

szkola z misja duze

instaling logo male

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

Rozstrzygnięcie Konkursu Dyrektora SP nr 50 na projekt witryny szkolnej strony internetowej

Miło nam poinformować o wynikach VI edycji Konkursu Dyrektora SP nr 50 we Wrocławiu na projekt witryny szkolnej strony internetowej.Spośród wszystkich prac, zgłoszonych do w/w konkursu Komisja konkursowa pod przewodnictwem Pana dyrektora Przemysława Dubaniowskiego wyróżniła 24 prace plastyczne i grafiki komputerowe. Wszystkie zwycięskie prace będą zamieszczane jako ruchomy baner na stronie internetowej naszej szkoły w danym miesiącu, począwszy od grudnia 2019 r. do listopada 2020r. włącznie.
Oto lista laureatów konkursu wg kolejności zamieszczania prac na szkolnej stronie (w systemie naprzemiennym):

Czytaj więcej...

III Powiatowy Konkurs o Wrocławiu "Kocham Cię, Wrocław"

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w III Powiatowym Konkursie o Wrocławiu "Kocham Cię, Wrocław" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 we Wrocławiu. Konkurs polega na przygotowaniu przez trzyosobowe drużyny prezentacji na temat: "Kocham Cię Wrocław- Wrocław wieżami słynie"

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest poniżej. Prace należy składać do 7 lutego 2020 r.

Konkurs bierze udział w XXV edycji "Wielkiej Nagrody Wrocławia".

Zapraszamy do wzięcia udziału.
Nauczyciele informatyki

Załączniki:
Pobierz plik (III POWIATOWY.pdf)Regulamin[ ]244 kB

XV Powiatowy Konkurs na Multimedialną Prezentację o Wrocławiu

Zachęcamy uczniów klas VI - VIII do wzięcia udziału w XV Powiatowym Konkursie na Multimedialną Prezentację o Wrocławiu organizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 we Wrocławiu. Przedmiotem konkursu są indywidualne  prezentacje multimedialne na temat: "Wrocławskie wieże".

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest poniżej. Prace należy składać do 3 lutego 2020 r.

Konkurs umieszczony będzie w tzw. wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych ....   Dolnośląskiego Kuratora Oświaty (na rok szkolny 2019/2020)  zezwalającym na wpis na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i bierze udział w XXV edycji "Wielkiej Nagrody Wrocławia".

Zapraszamy do wzięcia udziału.
Nauczyciele informatyki

Załączniki:
Pobierz plik (XV POWIATOWY KONKURS.pdf)Regulamin[ ]242 kB

IV Dolnośląski Konkurs Programowania w Scratchu

Zapraszamy uczniów klas IV-VIII do udziału w IV Konkursie Programowania w Scratchu, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu.

W tym roku tematem konkursu jest wykonanie pracy/gry polegającej na ułożeniu obrazka. Elementy puzzli mogą być układane na białym ekranie lub na tle zdjęcia/grafiki, którą należy ułożyć. Gracz powinien otrzymać informację o zasadzie przemieszczania elementów oraz o zakończeniu – o pomyślnym ułożeniu całego obrazu. Wygląd puzzli/elementów układanki jest w gestii autora gry. Prace uczniowie przygotowują samodzielnie w programie Scratch (w wersji 2.0 lub 3.0.). Prace konkursowe będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas IV – VI oraz uczniowie klas VII- VIII.Na finalistów konkursu czekają atrakcyjne nagrody m.in. tablety, nagrody książkowe, upominki.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie na stronie organizatora: https://sp71.wroc.pl/2019/10/28/iv-dolnoslaski-konkurs-programowania-w-scratchu-2/.

Termin składnia prac u nauczycieli informatyki upływa 25.11.2019.

Nauczyciele informatyki