szkola z misja duze

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice! Kochane Dzieci!

Otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Szkoły z Misją. To dzięki Waszemu zaangażowaniu w chęć niesienia pomocy innym, możemy cieszyć się wspólnie z tego wyróżnienia. Zostaliśmy docenieni przez Fundację Redemptoris Missio. Od trzech lat aktywnie uczestniczymy w akcji OPATRUNEK NA RATUNEK. W tym roku również rozpoczniemy tę akcję po feriach. Już dziś zapraszam wszystkich do udziału w zbiórce materiałów opatrunkowych.

Serdecznie wszystkim dziękuję i gratuluję.
Agnieszka Głowacka - koordynator

Szanowni Państwo! Drogie Dzieci!

Bardzo serdecznie chciałabym podziękować za przyłączenie się do akcji zbiórki kolorowanek – POKOLORUJ ŚWIAT INNYM – podziel się kolorowanką. Wspólnie zebraliśmy całą górę kolorowanek, które ucieszyły małych podopiecznych Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania we Wrocławiu. Drodzy Państwo i Kochane Dzieci chciałbym w imieniu dzieci i swoim, złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – niech ten czas przyniesie radość ze wspólnego przebywania a uśmiech pokoloruje Wam każdy dzień w Nowym 2019 Roku.

Z życzeniami
Agnieszka Głowacka

Cyberprzemoc i bezpieczeństwo w sieci

W listopadzie br. po raz kolejny odbyły się w naszej szkole warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas IV-VIII na temat bezpieczeństwa w sieci. Na zajęciach prowadzonych przez wolontariuszy Fundacji Orange uczniowie rozmawiali o zagrożeniach płynących z nieodpowiedzialnego korzystania z Internetu i mediów społecznościowych, oglądali krótkie filmiki profilaktyczne, których treść była kanwą do dyskusji na temat niebezpieczeństw czyhających w sieci. Zajęcia cieszyły się wśród uczniów dużym zainteresowaniem.

Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce, Pani Lidii i Panu Tomkowi z Fundacji Orange
za przygotowanie bardzo ciekawych zajęć.