bip

szkola z misja duze

instaling logo male

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

Wyniki Konkursu Dyrektora SP nr 50 na projekt witryny szkolnej strony internetowej.

Miło nam poinformować o wynikach V edycji Konkursu Dyrektora SP nr 50 na projekt witryny szkolnej strony internetowej. Komisja konkursowa pod przewodnictwem Pana dyrektora, dr Przemysława Dubaniowskiego, wybrała spośród wszystkich prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi i grafik, wykonanych techniką komputerową, 24 najciekawsze projekty. Będą one zamieszczane jako baner na stronie internetowej naszej szkoły co dwa tygodnie w danym miesiącu, począwszy od grudnia 2018 r. do listopada 2019 r. włącznie.

A oto lista laureatów konkursu (wg kolejności zamieszczania prac na stronie www.):

Zima 2018 / 2019

Grudzień
Dominika Kubów kl. V G
Szymon Tabaszewski kl. V A

Styczeń
Daria Busthriuk kl. I E
Oliwia Czarniecka kl. V F

Luty
Alicja Orman kl. V E
Julia Hamryszak I E

Wiosna 2019

Marzec
Piotr Wasilewski kl. VIII E
Hanna Kozdrowska VIII A

Kwiecień
Małgorzata Szymanowska kl. IV G
Milena Bawolska kl. IV E

Maj
Maja Kowalewicz kl. VII E
Natalia Pawłowska kl. IV B

Lato 2019

Czerwiec
Justyna Ciura kl. III D/ gimn.
Sara Konopska kl. VII B

Lipiec
Amanda Najdecka kl. IV A
Sylwia Dubaj kl. VII B

Sierpień
Olga Witecka kl. VII E
Ada Pajek kl. VII B

Jesień 2019

Wrzesień
Przemysław Kasperski kl. VI C
Sandra Najdecka kl. VI A

Październik
Karolina Wiercioch kl. VI C
Malwina Zrałka kl. VI B

Listopad
Dominika Guzek kl.VI E
Marta Szczepaniak kl. VI E

W imieniu Pana Dyrektora serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za liczny udział w konkursie! Prace laureatów zostaną wyeksponowane w galerii szkolnej " Łącznik" oraz w galerii na stronie internetowej SP nr 50. Dyplomy dla lauratów wręczone zostaną na apelu podsumowującym sukcesy uczniów za rok szkolny 2018/19.

Jeszcze raz gratulujemy sukcesu i zapraszamy do udziału w VI edycji konkursu za rok !
Iwona Karandziej
Alicja Stęclik-Piotrowska
Barbara Godlewska